معرفی گروه

معرفی گروه

توانایی ما در دانایی ماست

گروه ساختمانی برج وبام فعالیت خود را از سال 87 و پس از تشکیل یک گروه حرفه ای متشکل از مهندسین مجرب و با انگیزه آغاز نمود. طی این سال ها این گروه در بخش های مختلف ساختمان، دکوراسیون داخلی و نیز مواد شیمیایی ساختمان کسب تجربه نمود و هم اکنون با حداکثر خدمات ممکن در زمینه های فوق در خدمت جامعه مهندسین و مردم عزیز کشور می باشد.

 این مجموعه تمامی تلاش خود را برطرف نمودن مشکلات رایج صنعت ساختمان نظیر عدم تحویل به موقع واحدها، کیفیت پایین و ناکارامدی پروژه های تحویل شده و عدم مسئولیت و ارائه خدمات لازم پس از فروش. از آنجا که در صنعت ساختمان بر خلاف دیگر صنایع افراد غیر متخصص زیادی ورود پیدا کرده اند موجب سلب اطمینان خریداران و نیز نارضایتی آنان در تحویل خدمات مهندسی گردیده اند، لذا وجود تیمی حرفه ای و متعهد که هم از لحاظ کیفیت، هزینه و زمان ساخت و هم از لحاظ رفع دغدغه های به جای خریداران بتواند اقدامات موثری را انجام دهد بیش از پیش احساس می شود. 

از سویی دیگر یکی از موضوعات مهم استفاده از مواد شیمیایی ساختمان در پروژه های ساختمانی می باشد، ترمیم و تقویت سازه ها، آب بندی انواع سازه ها، کفپوش های صنعتی و اپوکسی، کاشت بولت و رول بولت ها و ... از مواردی که در بخش های مشاوره و اجرا خدمات مناسبی از طرف این گروه برای مردم عزیز کشور در نظر گرفته شده است.

زیبایی و دکوراسیون ساختمان یکی از مهم ترین فاکتورها در زمینه انتخاب نهایی آن می باشد. این گروه سعی کرده دانش و تجربه لازم جهت بهره مندی هر چه بیشتر شما عزیزان را با به خدمت گیری بهترین هنرمندان و طراحان در زمینه مشاوره و اجرا کسب نماید. 

باید بدانیم که تمام قوانین الهی بر جهان هستی حاکم است و او تنها کسی است که بر همه امور آگاه و داناست . 

تمام چیزی که در زندگی آموختیم این بود که : با اعتماد به خدا همه چیز ممکن است. 

در نهایت این نگاه تیزبین شماست که برای ما ترسیم گر نقشه راهی است که رضایت شما قله نهایی آن است.