شست و شوی نما و سندپلاست

شست و شوی نما و سندپلاست

سندبلاست و شتستشوی انواع نماهای ساختمانی به گونه ای کاملاً حرفه ای و با رعایت کامل مسائل ایمنی صورت می پذیرد.

شستشوی برخی نماها توسط سندبلاست و برخی دیگر توسط وت بلاست انجام می گیرد. درزگیری نماها هنگام شستشو یکی دیگر از موارد مهم هنگام اجرای عملیات می باشد برخی سنگ ها با جداشدگی از ملات دچار شل شدگی می گردد که ممکن است برای ساختمان سوانح جدی ایجاد نماید.

نماهای اکسپوز بتنی نیز توسط سندبلاست ایجاد خواهد شد به گونه ای که بتوان از دیوارهای برشی در نمای تمام شده ساختمان بهره برد. 
استفاده از انواع ترمیم کننده های خاص در نقاط کرمو شده و شن نما شده در نماها می تواند برای حل مشکل اکسپوز شدن به کار گرفته شود. گروه برج و بام با تشکیل تیمی کارامد و حرفه ای تمام مراحل شستشوی و سندبلاست را اجرا می نماید.

شست و شوی نما با سندبلاست
شست و شوی نما با سندبلاست

واتر سند بلاست جهت پاکسازی و نظافت سطوحی با جرم های سخت و رسوب شده مانند دیوارهای سیمانی،آجری و ... که با واتر جت تمیز نمی شوند کاربری دارد

شست و شوی نماهای بلند مرتبه با راپل
شست و شوی نماهای بلند مرتبه با راپل

گروه ساختمانی برج و بام برای شستشو ی نمای ساختمان های بلند مرتبه و برج های پایتخت ،ضمن بکارگیری برگزیده ترین فناوری و تجهیزات در کنار همکاران ماهر و با تجربه و استفاده از روش های خلاقانه 

نماهای بتن اکسپوز
نماهای بتن اکسپوز

اجرای ساختمان بتنی در حال ساخت با در نظر گرفتن دیوارهای برشی موجود به عنوان سطح نهایی در نمای ساختمان نیاز به اجرای سازه بتنی با شرایط مناسب و در نظر گرفتن مشخصات فنی مناسب می باشد.