کفسازی

کفسازی

کفسازی های بتنی در صورت های مختلفی نظیر بتن لیسه ای ساده، بتن به همراه  پودرهای سخت کننده و بتن سخت صنعتی یا آرملات می باشد.

 

کفپوش های موجود در دنیا نیز با پایه های اپوکسی، پلی یورتان و ... می باشد. اجرای مناسب کفسازی ها با در نظر گرفتن شیب مناسب جهت هدایت آب به آبروها و نیز در نظر گرفتن درزهای سرد و اجرایی در ابعاد و اندازه های لازم و نیز ایجاد سطح تمام شده به گونه ای که هم دارای زیبایی ظاهری بوده و هم با در نظر گرفتن نکات فنی مقاومت و دوام لازم را جهت عملکرد در دراز مدت دارا باشد. درزگیری نهایی پانل های اجرا شده و نیز ساب خوردن سطح نهایی به گونه ای که دارای شفافیت بوده و بدون هر گونه پستی و بلندی جهت بهره برداری مناسب از دیگر خصوصیات یک کفسازی حرفه ای می باشد. 
گروه برج و بام با اجرای تعداد زیادی از پروژه های مختلف با کاربری سالن فروشگاه، سالن کشتارگاه و سالن های صنعتی دیگر و نیز اجرای انواع کفسازی های بتنی به عنوان محوطه بیرونی ساختمان تجربه مناسبی جهت اجرای این امور به دست آورده است که در صورت نیاز می تواند در خدمت جامعه مهندسین کشور باشد. 
 

بتن لیسه ای
بتن لیسه ای

لیسه ای کردن عبارت است از پخش یک لایه سیمان روی سطوح ملات سیمانی یا بتنی قبل از خشک شدن و کشیدن لیسه یا ماله فلزی روی آن برای رفع خلل و خرج و ترکهای سطحی ناشی از جمع شدگی و ایجاد یک سطح صاف و یکدست.

بتن با پودر سخت کننده
بتن با پودر سخت کننده

پودری آماده مصرف، متشکل از سیمان، سنگدانه سیلیسی و گرانول فلزی ضد زنگ همراه با مواد افزودنی شیمیایی و معدنی می باشد. این محصول از فرمولاسیون خاصی برخوردار است که توانایی ارتقای کیفی شیرابه های سطحی و ضعیف بتنی

بتن سخت صنعتی
بتن سخت صنعتی

محصولی آماده برای استفاده متشکل از سنگدانه های مصنوعی معدنی سخت و سیمان می باشد که به صورت خشکه پاشی بر روی سطوح تازه بتنی اجرا می شود. حفاظتی مداوم در برابر استفاده های متوالی، ضربه و سایش را برای سطح بتنی ایجاد می کند.

پوشش اپوکسی
پوشش اپوکسی

کفپوش اپوکسی بر پایه رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمین بوده و صد در صد جامد می باشد. این پوشش با داشتن چسبندگی بسیار بالا به سطح بتنی و فلزی و همچنین سیستم هایی نظیر اپوکسی و پلی یورتان، مقاومت شیمیایی بسیار بالا در مقابل آب

پوشش پلی یورتان
پوشش پلی یورتان

محصولی دو جزیی بر پایه پلی یورتان می باشد که به عنوان روکش یکپارچه سطوح بتنی طراحی شده است.

* مصارف:

 پوشش کف، دیواره و سقف نواحی بتنی تحت تنش، لرزش، ضربه و ...